Plyn

Montáže plynovodov NTL, STL a plynové prípojky skupiny Bg a h


Pri realizovaní vašich projektov používame len tie najlepšie produkty od známych a
kvalitných výrobcov :


junkers.jpg

Už viac ako 100 rokov sa stará Junkers so svojimi spoľahlivými zariadeniami, nenáročnými na obsluhu a zároveň šetrnými k životnému prostrediu, aby mali ľudia doma príjemne teplo. Silnou stránkou Junkersu je kvalita a špičková technológia. Náš úspech je založený na orientácii na zákazníka, skúsenostiach, kvalitných a odborných službách. V roku 1932 bola Junkers & Co. integrovaná do spoločnosti Robert Bosch GmbH. v roku 1995 bola obchodná divízia Junkers premenovaná na Bosch Thermotechnik. Od roku 2004 patrí tepelná technika k Bosch Thermotechnik GmbH, najväčšiemu svetovému dodávateľovi vykurovacej techniky.Spoločnosť Bosch Thermotechnik GmbH vznikla spojením obchodnej divízie Thermotechnik spoločnosti Robert Bosch GmbH so spoločnosťou Buderus AG.


junkers.jpg junkers.jpg


protherm logo

Značka Protherm je dlhodobo lídrom na slovenskom trhu vo vykurovacej technike. Plynové kondenzačné kotly, elektrokotly, kotly na tuhé palivá a solárne systémy tvoria hlavný sortiment, ktorým si získala postavenie ako výrobca a predajca kvalitných a spoľahlivých výrobkov s nadštandartnými servisnými službami.


protherm.jpg protherm.jpg protherm.jpg


baxi logo

Plynové kotly značky BAXI na slovenskom trhu ponúkajú široký a ucelený rad závesných a stacionárnych kotlov ako v klasickom tak v kondenzačnom prevedení. Od roku 2009 patrí značka BAXI do skupiny BDR Thermea (Baxi, De Dietrich, Remeha), ktorá sa radí medzi predných svetových výrobcov v oblasti vykurovania.


baxi.jpg baxi.jpg baxi.jpg


viessmann logo

Viessmann závody sú jedným z najvýznamnejším výrobcom vykurovacej techniky. Spoločnosť vedená v tretej generácii Dr. Martinom Viessmanom bola založená v roku 1917. Či už pre rodinné domy, bytové domy, priemyselné objekty, alebo centrálne zásobovanie teplom – Viessmann má pre každé použitie vhodné systémové riešenie výroby tepla pre všetky nosiče energií a s výkonom od 1,5 do 20 000 kW.


viessmann.jpg viessmann.jpg viessmann.jpg viessmann.jpg