Kanalizácie

Montáže a opravy vnútorných a vonkajších kanalizácií


Pri realizovaní vašich projektov používame len tie najlepšie produkty od známych a
kvalitných výrobcov :


gabotherm.jpg

Gabotherm® je značka, ktorá na európskom trhu niečo znamená. Uznanie si získala nielen vďaka kvalite. Neustály pokrok, inovácia a zdokonaľovanie vlastných produktov sú základným krédom spoločnosti už od jej vzniku. Systémy gabotherm®/ gaboflex® predstavujú najmodernejšie, najkomplexnejšie a najspoľahlivejšie riešenie vykurovania a rozvodov teplej a studenej vody. Ich základným stavebným prvkom je plastová polybuténová rúrka s kyslíkovou bariérou. Tento plastový materiál najlepšie vyhovuje všetkým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť: je spoľahlivý, pretože je pevný a zároveň pružný a ohybný. Jeho veľkou prednosťou je absolútna odolnosť voči korózii a veľká schopnosť tlmiť hluk v rozvodoch. Rýchla a jednoduchá montáž i komplexný sortiment prvkov a spôsob ich pripojenia znižujú náklady počas stavby, či rekonštrukcie budovy.


gabotherm.jpg gabotherm.jpg


geberit.jpg

Koncern Geberit je európskym trhovým lídrom v sanitárnej technike s globálnym zameraním. Geberit má svoje vlastné zastúpenia v 41 krajinách. Sortiment zahŕňa produktové oblasti sanitárnych systémov a potrubných systémov. Výrobky značky Geberit sú inovatívne, odolné a ekologické.


geberit.jpg geberit.jpg geberit.jpg


rehau.jpg

Jedným zo základných pilierov komplexného manažmentu vody je spoľahlivé odvedenie odpadovej vody. Aby sa zabránilo znečisteniu spodnej vody splaškami a súčasne prenikaniu spodnej vody do kanalizácie, je nevyhnutné vybudovať tesniace a bezpečné kanalizačné siete, ktoré budú spĺňať vysoké nároky a budú mať dlhú životnosť. Kanalizačné siete od REHAU z kvalitného polypropylénu zabezpečujú maximálnu istotu pre spoľahlivé odvedenie odpadovej vody.


rehau.jpg rehau.jpg rehau.jpg


viega.jpg

Z menom VIEGA stojí rodinný podnik, ktorý už oddávna kladie najvyššie nároky na kvalitu výrobkov, blízkosť k zákazníkom, spoľahlivosť dodávok a silný servis. Nie náhodou práve odvaha, radosť z inovácií a vášeň pre oné vlastnosti sú tým, čo formuje podnik už 110 rokov.


viega.jpg viega.jpg viega.jpg